Дерев’яний розкладний стіл

21 Чер Дерев’яний розкладний стіл

У теперішні часи передових технологій, обідні і журнальні столи виготовляють з самих різних матеріалів: зі скла і пластика, ДСП і металу, навіть з каменю і природних мінералів. Однак найбільш надійним і привабливим варіантом як і раніше залишається дерев’яний розкладний стіл. Така класична модель красива і зручна, відрізняється міцністю і довговічністю, що не холодить руки при дотику і завжди радує око.

Якими бувають дерев’яні столи

Столи виготовляли з масиву натурального дерева з незапам’ятних часів. З давніх-давен майстри використовували для цього різні породи дерева, кожна з яких мала свої характеристики, свою міцність і твердість. Популярними були такі сорти деревини:

  • сосна, ялина, береза ​​- м’які сорти;
  • дуб, бук, вишня – середні по твердості;
  • клен, рожеве дерево, екзотичні дерева – тверда деревина.

Різні породи дерев мали різний колір і візерунок, різну стійкість до вологості і податливість до обробки.

Але в усі часи цінувалися столи з дуба і бука. Вважається, що навіть знаменитий Круглий стіл короля Артура був виготовлений з темного дуба.

Дерев'яний розкладний стіл

В наші дні дизайнерські столи з дерева часто також виготовляють саме з цих порід деревини. Дубові і букові столи різних відтінків чудово впишуться в будь-який сучасний інтер’єр.

Сучасні меблі з натуральної деревини відрізняється не тільки красою і високою якістю, але і функціональністю. Хороший стіл повинен вміщати навіть велику кількість гостей, і одночасно – не забирати місце, коли в ньому немає потреби.

Чудовим прикладом такого багатофункціонального столу є стіл трансформер Spider 3 в 1.

Чим відрізняється стіл трансформер

Якщо ви хочете купити складаний дерев’яний стіл, який може служити і обіднім, і кухонним, і журнальним, тоді стіл трансформер Spider 3 в 1 саме для вас!

Цей зручний і красивий дерев’яний стіл підійде і для кухні, і для гостьової кімнати. За ним приємно читати газети і пити каву, а перед приходом гостей його можна розкласти, і тоді за ним поміститься велика компанія.

Віддавши перевагу цій моделі, ви зможете одночасно купити дерев’яний журнальний столик, великий обідній стіл і компактний кухонний. І все це в одному предметі меблів!

Цей стіл виготовлений з масиву натурального дерева – з дуба або бука, в залежності від моделі. Столи з обох порід деревини виготовляються в трьох колірних варіаціях:

  • світла;
  • середньо-коричнева варіація;
  • венг – темно-коричнева.

Різноманітність варіантів допоможе вам підібрати стіл під уже наявну в мебель у Вашому будинку.

Стіл характеризується надійною конструкцією, яка дозволяє швидко і легко розсунути його і закріпити на потрібній висоті. Прямокутна стільниця розкладається на зразок книжки, і в результаті її площа збільшується вдвічі.

розкладний стіл з дерева

При виробництві столу трансформера використовується сучасна технологія LightTree, яка істотно зменшує вагу моделі і збільшує стійкість деревини до набухання і пошкоджень.

Де купити дерев’яний стіл трансформер

Купити складаний дерев’яний стіл трансформер ви можете в Києві, Харкові, Одесі та інших містах України. У каталозі нашого сайту представлені якісні моделі безпосередньо від виробника. Замовте стіл – і ми доставимо його зі складу в будь-яке місто України абсолютно безкоштовно! Ми надаємо на вироби 2 роки гарантії.

Купіть дерев’яний журнальний і обідній столик трансформер Spider 3 в 1 – порадуйте себе по-справжньому красивими та багатофункціональними меблями!

No Comments

Post A Comment