Кухонний стіл SPIDER 3 в 1

21 Чер Кухонний стіл SPIDER 3 в 1

Розкладний кухонний стіл – це саме та модель столу, яка необхідна на будь-якій кухні. Стіл не повинен займати багато місця в звичайні дні, його завдання – бути функціональним і компактним. Але коли до вас приходять гості – кухонний розкладний стіл дозволить розміститись великій компанії. Якщо ви збираєтеся купити кухонний стіл, віддайте перевагу саме розкладній моделі!

Як вибрати кухонний стіл

При виборі столу для кухні ми в першу чергу звертаємо увагу на його зручність. На кухонному столі готують і сервірують різні страви, нарізають салати, замішують тісто. Він повинен бути невеликим, щоб не захаращувати собою приміщення і не заважати пересуванню під час готування. У той же час, коли вечером за стіл сідає велика родина або коли в ваш будинок приходять гості, дуже важливо, щоб кожен відчував себе комфортно і вільно. Як же поєднати такі різні якості – компактність і комфорт?

Кухонний стіл

Вихід є! Кухонний стіл трансформер з легкістю поєднує в собі зручність і гостинність. Розкладний дерев’яний стіл Spider 3 в 1 зручний тим, що легко перетворюється в будь-яку з трьох моделей:

  • кухонний стіл – високий стіл невеликого розміру, який прекрасно поміститься навіть в маленькій кухні і на якому зручно готувати;
  • обідній стіл – кришка столу збільшується в два рази за площею, і за ним прекрасно поміститься велика компанія;
  • низький журнальний столик, за яким дуже затишно пити ранкову каву.

Переваги кухонного столу трансформера

Особливість розсувного кухонного столу Spider полягає в тому, що він виготовлений з натурального дерева, при його виготовленні виробники використовували унікальну технологію LightTree. Ця технологія дозволяє зробити модель легкою і в той же час – стійкою до вогкості і пошкоджень.

кухонний стіл трансформер

А це суттєві якості для кухонного столу! Ще одна важлива особливість – в тому, що стіл дуже легко змінює свої габарити. Його розкладання не вимагає великих зусиль, а надійний механізм з легкістю зафіксує потрібну висоту столу.

Де купити стіл трансформер

Купівля кухонного розкладного столу – нескладне завдання! Ви можете купити кухонний розкладний стіл в Києві і інших містах України, не виходячи з дому. Вам знадобиться лише інтернет. Зайдіть на наш сайт, виберіть потрібний колір моделі і замовте кухонний стіл в один клік! Доступна ціна та швидка доставка зроблять вашу покупку вигідною і приємною.

Кухонний стіл трансформер Spider 3 в 1 зробить вашу кухню затишною і зручною!

 

No Comments

Post A Comment