Обідній стіл трансформер для Вашої родини!

21 Чер Обідній стіл трансформер для Вашої родини!

Основне завдання обіднього столу – бути зручним і містким. За ним повинно з комфортом розміститися вся ваша сім’я або компанія близьких друзів. Але в той же час, якщо стіл займає багато місця, коли гостей немає – він може створити масу проблем. Якщо ви хочете купити обідній стіл – найкращим вибором для вас стане розкладна модель.

Стіл обідній розкладний – вершина зручності!

Вибираючи для прийому гостей розкладний стіл, ви вирішуєте відразу кілька завдань:

  • такий стіл може вмістити велику компанію, безліч страв і закусок, і при цьому всім буде зручно;
  • коли ви не очікуєте гостей, стіл можна скласти, і він не буде займати багато місця;
  • стіл обідній розкладний в складеному вигляді можна використовувати як кухонний або журнальний столик.

Прекрасним варіантом при виборі розсувного обіднього столу буде стіл трансформер Spider 3 в 1.

Чим хороша ця модель?

Стіл трансформер здатний легко перетворюватись в журнальний, обідній або кухонний. Механізм влаштований так, що розібрати і зібрати стіл зможе навіть дитина. За допомогою міцних кріпильних елементів, стільницю можна легко зафіксувати на потрібній вам висоті.

Обідній розкладний стіл

Стіл Spider виготовлений з натуральної деревини і представлений в трьох варіантах кольору. Завдяки цьому, ви зможете підібрати стіл під інші меблі у вашій вітальні. Ви можете вибрати світлий, середньо-коричневий або темний варіант виробу.

Поверхня деревини додатково оброблена для захисту від вицвітання і деформації. А сучасна технологія LightTree робить стіл особливо міцним і одночасно – легким, що важливо при його складанні і переміщенні.

Простий і витончений дизайн цього розкладного обіднього столу підкорить навіть найвимогливіших цінителів!

Де можна купити розкладний стіл

Купити обідній стіл трансформер в місті Київ і по всій Україні дуже просто! Зайдіть на наш інтернет магазин, виберіть відповідний матеріал і відтінок деревини та натисніть кнопку «купити». І наші менеджери в лічені хвилини зателефонують вам для оформлення покупки! Ціна залежить від матеріалу – ви можете вибрати буковий або дубовий стіл.

Ми даємо на стіл трансформер 2 роки гарантії, але як показує практика, при правильному догляді ця модель може прослужити набагато довше. Натуральна деревина і надійні механізми істотно подовжують термін служби виробу.

Купіть обідній стіл трансформер Spider 3 в 1 – і гостям завжди буде зручно на вашому застіллі!

No Comments

Post A Comment